ارائه خدمات تخصصی تعمیرات موبایل و لپ تاپ

معرفی واحد خدمات ایران رهجو

شرکت ایران رهجو عضو اتحادیه فناوران رایانه و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای رتبه یک شورای عالی انفورماتیک ایران در خدمات پشتیانی انواع محصولات IT، همکاری با برندهای بزرگ جهانی و کسب افتخار در مسابقات برگزار شده این برندها در حوزه تعمیرات انواع لپ تاپ و محصولات الکترونیکی، همواره سعی بر آن دارد تا با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات تعمیراتی در راستای جلب رضایت شما مشتریان محترم گام بردارد.

 از این رو با حضور متخصصین مجرب و استفاده از ابزار فوق تخصصی، خدمات گسترده ای در خصوص تعمیر انواع برندهای موبایل و لپ تاپ به شما مشتریان محترم در مراکز خدمات این شرکت ارائه می‌گردد.

خدمات قابل ارائه در مراکز خدمات شرکت ایران رهجو

برخی از خدمات فنی قابل ارائه در شرکت ایران رهجو عبارتند از:

 • ارتقا هاردهای HDD به SSD در دستگاه‌های قدیمی
 • تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی موبایل و لپ تاپ
 • تعویض بدنه و ال سی دی لپ تاپ و موبایل
 • تعویض باتری
 • ارتقا رم
 • تأمین قطعات لپ تاپ اعم از آداپتور و باطری
 • سایر خدمات

با مراجعه به مراکز خدمات شرکت ایران رهجو​ پس از دریافت مشاوره و بررسی های فنی، مشکل لپ تاپ یا موبایل شما توسط متخصصین فنی برطرف خواهد شد.

گارانتی ایران رهجو

شرکت ایران رهجو به عنوان یک شرکت فعال در حوزه محصولات تکنولوژی، گارانتی محصولات خود را با مدت زمان متنوع ارائه می دهد. ارائه گارانتی، نشان از اطمینان ما از کیفیت محصولاتمان و تعهد ما نسبت به رضایت مشتریان است. شعار ما "گارانتی پاسخگو" و هدف ما جلب بیشترین میزان رضایت مشتریان است.
خدمات گارانتی شرکت شامل تعمیر یا تعویض محصولات معیوب، در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ناشی از ساخت است. این خدمات در مراکز خدمات شرکت ایران رهجو و توسط متخصصین مجرب انجام می‌شود.

با کنترل کارت گارانتی، مدت زمان باقی مانده از گارانتی دستگاه خود را مشاهده کنید.

همواره مواردی وجود دارد که شامل گارانتی نخواهد شد. موارد ابطال گارانتی به شرح زیر است:

 • پایان مدت زمان گارانتی: درصورتی که دستگاه بعد از زمان درج شده روی لیبل گارانتی، دچار مشکل شود، شامل خدمات گارانتی نخواهد شد.
 • مفقود یا مخدوش شدن کارت گارانتی: کارت گارانتی، مدرک معتبری برای اثبات گارانتی محصول است و بدیهی است برای دریافت خدمات گارانتی، ارائه آن و مخدوش نبودن آن، الزامی است.
 • خرابی ناشی از عوامل خارجی: در صورتی که خرابی محصول ناشی از عوامل خارجی مانند ضربه، آبخوردگی، نوسانات برق و غیره باشد، گارانتی باطل می‌شود.
 • دستکاری و تعمیر توسط افراد غیرمجاز: هنگام بروز هرگونه مشکل، لازم است به مراکز خدمات ارائه دهنده گارانتی مراجعه نمایید. باز شدن دستگاه توسط افراد غیرمجاز، گارانتی دستگاه را باطل می‌کند.
 • عدم رعایت دستورالعمل‌های نگهداری و استفاده از محصول: در صورتی که محصول به علت استفاده ناصحیح، دچار مشکل شود شامل گارانتی نمی‌شود.

لازم به ذکر است تمامی خدمات فنی اعم از تعمیرات موبایل و لپ تاپ، ارتقا هارد و رم لپ تاپ و تعویض هرگونه قطعات، در مراکز خدمات شرکت ایران رهجو برای تمامی برندها(محصولات با گارانتی ایران رهجو و غیره)انجام می‌شود.

راه‌های ارتباط با واحد خدمات

جهت رفاه حال شما، چندین روش ارتباطی در نظر گرفتیم تا با توجه به شرایط خود، با ما در ارتباط باشید.

 شما عزیزان می‌توانید برای صرفه جویی در زمان و بهره‌مندی سریع و به موقع از خدمات شرکت ایران رهجو، از سرویس‌های زیر استفاده نمایید

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی در خصوص تعمیرات موبایل و لپ‌تاپ، لطفا فرم مقابل را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.