WWDC 2023: اپل در حال آماده شدن برای رویدادی استثنایی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد

اپل در حال آماده شدن برای کاری است که در 8 سال گذشته انجام نداده است. برای اولین بار دستگاه Reality Pro خود را به بازار هدست‌های واقعیت مجازی ارائه می‌دهد.

اتصالی در مادربرد لپ تاپ و تعویض خازن

اگر لپ تاپ شما کند شده، هنگ می‌کند، ریستارت می‌شود و یا بوت نمی‌شود، ممکن است دلیل آن وجود یک خازن خراب در مادربرد لپ تاپ باشد.

تفاوت Hyper-V، Virtual Machine Platform، Windows Hypervisor Platform چیست؟

هنگامی که virtualization را در ویندوز 11 (یا 10) فعال می نمایید، چندین گزینه را در صفحه Windows Features خواهید دید، از جمله گزینه‌های Hyper-V، Virtual Machine Platformو Windows Hypervisor Platform که باعث می‌شوند فعال کردن virtualization کمی گیج کننده به نظر برسد.

چگونه بر روی تاچ پد لپ تاپ ویندوز 11، Middle Click کنیم؟

از آنجایی که از middle-click به اندازه کلیک راست و چپ استفاده نمی‌شود، لپ تاپ‌ها و نوت بوک‌ها معمولاً middle-click ندارند. برخی از تاچ‌ پدها دارای دکمه‌های کلیک چپ و راست هستند، اما دکمه‌های middle-click ندارند. عملکرد middle-click به اندازه کلیک چپ و راست مفید است.

چگونه تشخیص چهره Windows Hello را در ویندوز 11 تنظیم کنیم؟

برای پیاده سازیت شخیص چهره Windows Hello به سخت افزار خاصی نیاز دارید. به عنوان مثال، احراز هویت اثر انگشت به یک fingerprint reader و گزینه تشخیص چهره به دوربین مادون قرمز یا RealSense اینتل نیاز دارد.

چگونه برنامه‌های اندرویدی را روی ویندوز 11 نصب کنیم؟

ویندوز 11 برنامه‌های اندروید را از طریق فروشگاه App Amazon پشتیبانی می‌کند، که این یکی از بزرگترین تفاوت‌ها بین آخرین سیستم عامل مایکروسافت و ویندوز 10 می‌باشد. هرچند دانلود برنامه‌های اندروید و استفاده از آنها ساده نیست.

5 سوال را یج در مورد باتری‌های لپ تاپ Dell

مطالب خیلی زیادی در مورد باتری‌های قابل شارژ وجود دارد. برای مثال این باتری‌ها چه مقدار شارژ نگه می‌دارند؟ چه زمانی باید آنها را تعویض کرد؟ آیا استفاده از باتری غیر اورجینال توصیه می‌شود؟ در مطالب زیر شرکت Dell به بررسی 5 سوال رایج در مورد باتری‌های لپ تاپ خواهد پرداخت.

چگونه از فایل‌های PDF به صورت رایگان در ویندوز 11 محافظت کنیم؟

اگر لازم است از محتوای فایل های pdf خود محافظت کنید، می توانید با استفاده از برنامه PDFEncrypt روی آن رمز بگذارید. نحوه رمز گذاشتن روی PDF در ویندوز 11 و 10 در این مقاله بررسی می شود.

چگونه shared folder را در ویندوز 10 به درایو دیگری انتقال دهیم؟

در ویندوز 10 یا 11، اگر لپ تاپ/کامپیوتر به عنوان یک file sharing server عمل کند، ممکن است لازم باشد که folder share را به درایو جدیدی انتقال دهید. به عنوان مثال، زمانی که فضای ذخیره سازی در حال پر شدن است، و شما ناچار به ارتقا هارد دستگاه خود می باشید.

چگونه برنامه ها را در ویندوز بدون Task Manager به صورت اضطراری ببندیم؟

فریز شدن برنامه های ویندوز ، بسیارخسته کننده و اعصاب خردکن است.

صفحه 1 از 24