تمام شایعات مربوط به قیمت، تاریخ عرضه و مشخصات آیفون 15

سری آیفون 14 و 14 پرو به تازگی عرضه شده است، اما شایعات زیادی برای آیفون 15 وجود دارد و انتظار نمی‌رود که این دستگاه‌ها تا پاییز 2023 عرضه شود.

طراحی آیفون SE 4 شبیه به آیفون XR خواهد بود.

اکنون که اپل سری آیفون 14 را روانه بازار کرده است، به نظر می‌رسد که زمان عرضه آیفون ارزان قیمت جدید فرا رسیده است که طبق گزارشات، آیفون SE 4 نامیده خواهد شد.

چگونه آنلاین بودن خود را در واتساپ مخفی کنیم؟

همه افراد می توانند ببینند شما در واتساپ آنلاین هستید یا نه. می توانید به راحتی، وضعیت آنلاین بودن در واتساپ را از همه یا بعضی افراد خاص، مخفی کنید.

چطور در ویندوز، اپلیکیشن های ios را از آیتونز دانلود کنم؟

تنها راه برای دانلود اپلیکیشن های ios روی لپ تاپ، نسخه قدیمی آیتونز است که دسترسی کامل به App Store و پشتیبانی از دانلود برنامه را ارائه می‌دهد.

اپل واچ سری 7 پس از داغ شدن بیش از حد، منفجر شد.

طبق اخبار اخیر، گرم شدن بیش از حد یک اپل واچ سری ۷ باعث انفجار آن شد. به گفته کاربر آن، قبل از انفجار در داخلش صداهای ترقه مانندی شنیده می‌شد.

مقایسه Google Tensor G2 ، Snapdragon 8+ Gen 1 و A16 Bionic

همه چیز در مورد پردازنده های موبایل

چگونه از یوتیوب، ویدیو دانلود کنیم؟

در اینجا، سه روش آسان برای چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب توضیح داده شده است.

محل ذخیره فایل های بکاپ آیتونز در ویندوز 10 و نحوه جابه‌جایی آن‌ها

آیتونز، از فایل های مهم آیفون شما بکاپ می‌گیرد. برای انتقال فایل های بکاپ آیتونز در ویندوز 10 به کامپیوتر جدیدتان و یا حذف این فایل ها، لازم است محل ذخیره آنها را بدانید.

عمق دادن به تصویر صفحه قفل در آیفون

افکت عمق در آیفون یک پس زمینه جذاب ایجاد می‌کند. در این مقاله نحوه اضافه کردن افکت عمق در صفحه قفل آیفون در ios 16 تنها با چند ضربه بیان شده است.

صفحه 1 از 3