معرفی شرکت ایران رهجو

درباره ما

شرکت ایران رهجو که دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک ایران با رتبه یک و میزان معامله نامحدود با ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی، پروانه تولید و مجوز نمایندگی شرکت‌های خارجی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین عضو مجمع عالی واردات، نظام صنفی رایانه کشور و سایر تشکلات ذیربط می‌باشد، همواره سعی بر آن دارد با جلب رضایت مشتریان محترم، تضمین و ارتقاء کیفیت خدمات و ارائه محصولات متنوع، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد.


سیاست‌های ما

شرکت ایران رهجو خود را ملزم به انجام هرچه بهتر سیاست­های ذیل نموده است

ارائه کالای با کیفیت بالا و با استاندارد روز دنیا

شرکت ایران رهجو فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۷۴ با مونتاژ کامپیوتر آغاز نمود و در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات IT سونی گردید و این امر باعث شد بتواند به هموطنان گرامی پیشرفته ترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌های جهان را ارائه نماید و همچنین با بهترین سرویس و خدمات، توانسته در طول سال های متمادی رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید. در پی این موفقیت و با تکیه بر سوابق درخشان و حضور متخصصین کارآمد، این فرصت فراهم آمد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات HP و DELL را نیز کسب نماید.

تکمیل سبد محصولات

این شرکت برای توسعه سبد کالایی خود از سال 1393 تولید تلویزیون‌های BLEST را با تکنولوژی روز جهان و بهترین خدمات گارانتی آغاز نمود. تلویزیون‌های BLEST در دو طیف نرمال و هوشمند به بازار عرضه می‌شوند. که خوشبختانه از استقبال بسیار خوبی از طرف خریداران برخوردار بود و در سال 1395 فلش و مموری های سندیسک را به محصولات خود افزود و بعد از آن نیز در راستای برآوردن نیاز شما مشتریان گرامی هاردهای وسترن دیجیتال را با گارانتی خود ارائه نمود.

ارائه خدمات پس از فروش توسط متخصصین مجرب

کسب رتبه یک در رشته خدمات پشتیبانی از شورای عالی انفورماتیک ایران، اخذ تقدیرنامه از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده و همچنین اتحادیه فناوران رایانه گواه بر صحت این راه می‌باشد.

برگزاری سمینارهای آموزشی برای محصولات جدید

با هدف ارتقا سطح علمی نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش، به برگزاری همایش برای معرفی محصولات جدید در شهرهای مختلف پرداختیم.

گسترش مراکز فروش و خدمات پس از فروش

شرکت ایران رهجو همواره جهت رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به مراکز فروش و خدمات پس از فروش، سعی در جذب نمایندگی در شهرهای مختلف دارد. جهت اخذ نمایندگی با شماره تلفن 0218300 تماس بگیرید.

استفاده از نظرات مشتریان در ارتقاء کیفیت خدمات

نظرات مشتریان یکی از اولویت های اصلی در جهت ارتقا کیفیت خدمات شرکت ایران رهجو می‌باشد. در این راستا، واحد ارتباط با مشتری، به طور مستمر با مشتریان عزیز ارتباط برقرار کرده و نسبت به ثبت نظرات آنها در خصوص خدمات ارائه شده، اهتمام می‌ورزد.