اخبار نرم افزار

تردز اینستاگرام چیست؟

تردز یک برنامه وابسته به اینستاگرام است و از طریق آن می‌توانیم محتوای متنی را به اشتراک بگذاریم و در مباحث عمومی شرکت کنیم.

فعال کردن Advanced Data Protection در آیفون

Advanced Data Protection یکی از قابل توجه ‌ترین تغییراتی است که با آپدیت iOS 16.2 ارائه شده است.

چگونه در واتساپ به خودمان پیام دهیم؟

واتس آپ به شما امکان را می‌دهد در برنامه‌های موبایل، وب و دسکتاپ برای خود پیام ارسال نمایید.

چگونه از لپ تاپ به عنوان مانیتور دوم استفاده کنیم؟

در ویندوز 11، استفاده از کامپیوتر دیگر به عنوان مانیتور دوم به شما امکان می‌دهد که با چندین برنامه به طور همزمان کار کنید و بهره ‌وری بیشتری داشته باشید

بکاپ و بازیابی وای فای ذخیره شده در ویندوز

آیا یک لپ تاپ جدید خریده‌اید یا می‌خواهید لپ تاپ خود را پاکسازی کنید؟ قبل از آن با استفاده از این مطلب، از شبکه وای فای خود بکاپ تهیه کنید.

5 روش برای تنظیم روشنایی صفحه نمایش در ویندوز 11

نگاه مداوم به لپ‌ تاپ عوارض جانبی مختلفی از خستگی چشم گرفته تا سردرد دارد. با تنظیم روشنایی نمایشگر از عوارض جانبی آن، جلوگیری نمایید.

پاک کردن کش اینستاگرام در اندروید و آیفون

حافظه کش در برنامه‌هایی مانند اینستاگرام باعث لود شدن سریع فایل های تصویری می شود، اما باعث پر شدن حافظه گوشی می‌شود. پاک کردن کش اینستاگرام در اندروید و آیفون چگونه است؟

اجرای اینترنت اکسپلورر در مرورگر Edge و ویندوز 11

برخی وب سایتها همچنان با اینترنت اکسپلورر باز می شوند. با فعال کردن حالت اینترنت اکسپلورر در مرورگر Edge و ویندوز 11 این مشکل برطرف می شود.

راهنمای غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰

آپدیت خودکار ویندوز ۱۰، برای اغلب افراد خوشایند نیست. ویندوز هر زمان که بخواهد شروع به دانلود و نصب به روزرسانی ها می‌کند و کاربر مجبور می‌شود در زمان نامناسب، دستگاه را ریستات کند

چگونه آنلاین بودن خود را در واتساپ مخفی کنیم؟

همه افراد می توانند ببینند شما در واتساپ آنلاین هستید یا نه. می توانید به راحتی، وضعیت آنلاین بودن در واتساپ را از همه یا بعضی افراد خاص، مخفی کنید.

صفحه 1 از 2