چگونه از لپ تاپ به عنوان مانیتور دوم استفاده کنیم؟

در ویندوز 11، استفاده از کامپیوتر دیگر به عنوان مانیتور دوم به شما امکان می‌دهد که با چندین برنامه به طور همزمان کار کنید و بهره ‌وری بیشتری داشته باشید

بکاپ و بازیابی وای فای ذخیره شده در ویندوز با استفاده از Command Prompt

آیا یک لپ تاپ جدید خریده‌اید یا می‌خواهید لپ تاپ خود را پاکسازی کنید؟ قبل از آن با استفاده از این مطلب، از شبکه وای فای خود بکاپ تهیه کنید.

پاک کردن کش اینستاگرام در اندروید و آیفون

حافظه کش در برنامه‌هایی مانند اینستاگرام باعث لود شدن سریع فایل های تصویری می شود، اما باعث پر شدن حافظه گوشی می‌شود. پاک کردن کش اینستاگرام در اندروید و آیفون چگونه است؟

اجرای اینترنت اکسپلورر در مایکروسافت Edge و ویندوز 11

برخی وب سایتها همچنان با اینترنت اکسپلورر باز می شوند. با فعال کردن حالت اینترنت اکسپلورر در مرورگر Edge و ویندوز 11 این مشکل برطرف می شود.

راهنمای غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰

آپدیت خودکار ویندوز ۱۰، برای اغلب افراد خوشایند نیست. ویندوز هر زمان که بخواهد شروع به دانلود و نصب به روزرسانی ها می‌کند و کاربر مجبور می‌شود در زمان نامناسب، دستگاه را ریستات کند

چگونه آنلاین بودن خود را در واتساپ مخفی کنیم؟

همه افراد می توانند ببینند شما در واتساپ آنلاین هستید یا نه. می توانید به راحتی، وضعیت آنلاین بودن در واتساپ را از همه یا بعضی افراد خاص، مخفی کنید.

کشورهای بیشتری می توانند از برنامه های اندرویدی در ویندوز 11 استفاده کنند.

مایکروسافت امکان استفاده از برنامه‌های اندرویدی در ویندوز 11 را برای کشورهای بیشتری میسر کرد.

ویژگی Action Mode در دوربین آیفون 14 چیست و چگونه آن را فعال کنیم؟

قابلیت Action Mode در سری آیفون 14، ویدیویی با کیفیت و بدون لرزش برای شما ثبت می‌کند. در این مطلب به شما نشان می‌دهیم که چگونه اکشن مود را در دوربین آیفون 14 فعال کنید.

چطور برنامه های آیفون را روی ویندوز دانلود کنم؟

تنها راه برای دانلود برنامه های آیفون روی ویندوز، نسخه قدیمی آیتونز است که دسترسی کامل به App Store و پشتیبانی از دانلود برنامه را ارائه می‌دهد.

چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم؟

در اینجا، سه روش آسان برای چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب توضیح داده شده است.

صفحه 1 از 2